Rafał Kucik

Dzięki lekturze książek już dużo wiem - dzięki Twojemu szkoleniu zamierzam zdobyć praktyczną wiedzę i wykorzystać ją do budowania swojego pasywnego dochodu. Taki mam cel i widzę, że słowo zaczyna stawać się rzeczywistością.


Jakub Szczepaniak

...Po trzecie bardzo mi sie podobalo stwierdzenie w ostatnim nagraniu , ze zostawiamy firme i jedziemy na wakacjie a ona przynosi lepsze zyski niz gdy my wszystkim kierowalismy . Chcial bym do minimum ograniczyc swoja prace fizyczna w mojej firmie , a wzamian za nia zajac sie promowaiem i reklama mojej firmy . Oczywiscie nie ukrywam ze chcial bym zeby sprzedaz byla dlamnie tylko przjemnoscia.

No i ostatnie po czwarte ,obrzydliwie bogaty co mysle ze majac te techniki sprzedazy mam same ASY w rekawie zas inni nie beda w stanie przebic mojej oferty.

p.s

A no i jedno pozwolilem sobie napisac Uwazam ze cenna za ten kurs bedzie obrzydliwie nie proporcjonalna do przekazanej wiedzy .


Ryszard Bryś

...Chcę w najbliższym czasie rozpocząć własny ebiznes, a kurs wiele by mi w tym pomógł. Dzięki kursowi napewno udało by mi się zdobyć wielu klijentów i osiągnąć dochody, które były by na tyle duże, że mógłbym zrezygnować z pracy na etacie. Maży mi się praca w domu po parę godzin dziennie. Do tego potrzeba mi jest jeszcze dużo nowej wiedzy, którą można co prawda znaleść w internecie, ale czas na jej szukanie jest niekorzystny. Wierzę że, dzięku kursowi otrzymam wszystkie niezbedne informacje do stworzenia ebiznesu ,zdobywaniu klijentów i rozwijaniu relacji z klijentem. Kurs pozwoli mi zaoszczędzić wiele czasu w zdobyciu praktycznej wiedzy. Dzięki kursowi będę mógł stworzyć ebiznes który pozwoli mi na zrobienie sobie wakacji kiedy tylko będę chciał bez strat finansowych.


Michał Toczyski

Mam zamiar dzięki szkoleniu zwiększyć efektywność ofert i ich stopień konwersji. Więcej klientów będzie nabywało u mnie produkty, zdobędę także stałych klientów, co się przełoży na sprzedaż.


Krzysiek Kot

Jestem przekonany ,że dzięki wtajemniczeniu w niewidzialne techniki sprzedazy w końcu prościej i łatwiej sprzedam klientowi mą usługę,że poprawię swoje wyniki chociaż o 50 %.


Natalia Szwarc

...mam nadzieję, że w przyszłej pracy, czy to 'na własny rachunek' czy też będąc zatrudniona w jakimś przedsiębiorstwie będę mogła przełożyć moją wiedze na praktykę i cieszyć z pozytywnych rezultatów jej wykorzystania.


Anna Sala

Swój biznes prowadze juz 3 lata i nadal potrzebuje wskazowek na temat: „Niewidzialne Techniki Sprzedaży”. Nazwa brzmi dość ciekawie wiec z niecierpliwoscia oczekuje kursu. Mysle ze po nim nie bede juz mial zadnych wątpliwosci jak zarzadzac moim biznesem. Kazdy powinien caly czas sie doskonalic w swoich technikach sprzedazy


Antoni Tuzel

Jestem w trakcie opracowaywania mini kursów, szczególnych dla mojej branży. Wiadomości otrzymane na w/w szkoleniu pomogą mi w ich skutecznej sprzedaży.


Andrzej Łukomski

Interesuje mnie przede wszystkim budowanie stałej więzi z Klientem tak aby sprzedawać wielokrotnie tym samym i powiększać wartość pojedyńczej transakcji. Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób najskuteczniej to realizować i budować taką trwałą relację. Liczę także na to, że wdrożona wiedza pomoże mi wyróżnić się wśród konkurencji tak aby Klient nie miał wątpliwości, że trafił na najlepszego specjalistę w swojej branży. Szukam tez nowych sposobów na ugruntowanie w świadomości Klienta czym zajmuje się moja firma i podkreślenie specjalizacji.


Mateusz Kulesza

Z tego co przeczytałem powyżej mogę sądzić, że "Niewidzialne Techniki Sprzedaży" dostarczą mi cennych wskazówek jak zorientować marketing na jakość produktu, znaleźć odpowiednich klientów i utrzymać ich lojalność. Jeżeli któreś z nich okażą się skutecznymi bardzo chętnie przekaże feedback.


Artur Janowski

Po wysłuchaniu Waszej audycji doszedłem do wniosku, że macie wyjątkowo szerokie doświadczenie w każdym z interesujących mnie tematów i nie tylko.
Sądzę że Wasza wiedza pomoże mi do końca roku znaleźć się w czołówce firmy, a w przyszłym zostać jej liderem.
Oczywiście mam też kilka własnych niezależnych projektów, przy których wdrażaniu Wasze umiejętności okażą się jak najbardziej pomocne.


Łukasz Skrzynecki

Oferowane przez Pana szkolenie pozwoli mi się wreszcie prawdziwie rozwinąć, pozwoli mi podnieść znacząco jakość oferowanych przeze mnie usług, sprawić by klienci walczyli o to bym zajął się ich firmą w pierwszej kolejności. I co chyba najważniejsze chce się rozwijać wraz z moją firmą, nie chce stać w miejscu, dzięki Pana pomocy mogę stać się konkurencją nawet dla liderów w tej branży, bo czemu nie? Przykładem mogą być działania Pana Dell'a w przeszłości, czy Google.

Taki jest mój cel i zarazem powód dla którego chcę znaleźć się na szkoleniu!


Mariusz Fiuk

To, co oferujecie w swoim szkoleniu fascynuje mnie, gdyz wydaje mi sie, ze "wracacie juz stamtad, dokad ja dopiero zmierzam". ..Prosze, dajcie mi dobre podstawy (bo nawet tych mi brakuje w marketingu i sprzedazy) i jeszcze wiecej. Ja tez chce byc obrzydliwie bogaty! No co?!


firma Stargate Consulting

Zdobyte podczas tych kilku godzin szkolenia informacje chciałbym wykorzystać do zautomatyzowania mechanizmów promocji i sprzedaży, aby czas włożony w rozwój firmy był bardzo efektywny i dawał jak największe korzyści rozwojowe i finansowe.

Główny cel to ugruntowanie wiedzy i umiejętności w sprzedawaniu swojej wiedzy, do czego też chcę wykorzystać tą platformę (ekademię) oraz stworzenie powielanego systemu którzy moze być wykorzystywany w kolejnych przedsięwzięciach.


Dariusz Krzyśko

Wiem, ze dzieki tym szkoleniom jestem w stanie posiasc wiedze dzieki ktorej bede mial przewage nad konkurencja.


Dariusz Kowalski

...liczę że szkolenie pozwoli nam jeszcze bardziej udoskonalić sprzedaż poprzez ten kanał. Pozwoli nam uniknąć podstawowych błędów oraz podniesie wyniki sprzedażowe


Tomasz Wojciechowski

Myślę, że kurs pozwoli na realizację wszystkich, wymarzonych celów. Tworzę informacyjną stronę dla środowisk oświatowych i chciałbym uczestniczyć w programach partnerskich CNEB.


Marek Kloska

W trakcie szkolenia chciałbym nauczyć się skutecznego wykorzystania mojego potencjału i potencjału branży, w której działam.


Paweł Wróblewski

Wiedzę uzyskaną na szkoleniu „Niewidzialne Techniki Sprzedaży” chcę wykorzystać do założenia własnej firmy. Ale nie kolejnej słabej firmy, która upadnie w ciągu roku. Ma to być biznes na lata, a nawet na całe życie. Nie tylko ja bym skorzystał z tej wiedzy, ale także kilka członków mojej rodziny. Ma on przynieś nam wolność finansową.


grzegorz bonar

Po pierwsze na szkoleniu dowiem się o niewidzialnych technikach sprzedaży więcej wiec trudno mi mówić o konkretach, ale będę za wszelka cenę chciał wykorzystać te wiedzę do "rozchulania" mojego ebiznesowego dziecka.

Mam nadzieje dowiedzieć się jak:

- zebrać, zaabsorbować i zaszokować tym co mam do zaoferowania moich potencjalnych klinetów,

- jak ich zbiore to chciałbvym się dowiedzieć w jaki sposób bede mógł ich nakłnoć do nabywania moich e-biznesowych produktów


Piotr Bukowski

Wierzę w swój sukces i w tym szkoleniu widzę dużą szansę, gdyż mam mało środków pieniężnych na wprowadzenie swojej idei w życie, a dodatkowa specjalistyczna wiedza z pewnością ułatwi mi dotarcie do celu.


Mirosław Kryska

Dzięki temu szkoleniu chciałbym:

 • uruchomić dodatkowe źródła / sposoby pozyskiwania klientów

 • przekazać wiedzę dla handlowców w mojej firmie, abym mógł przestać być "głównym" handlowcem i zaczął mieć coraz mocniejszy zespół

 • niepostrzeżenie dla konkurencji pozyskiwać klientów wykorzystując promowaną "niewidzialność"

 • bardziej ukierunkować swoją uwagę na sprzedaży, bo jest to wg mnie najważniejsza sprawa w firmie, a codzienne drobne rzeczy łatwo od sprzedaży potrafią odciągać

 • przyglądnąć się całemu procesowi promocji TEGO szkolenia (Brawo!), jako wzór do naśladowania, czyli zacząć naśladować wykorzystywanie takich elementów, jak:

  • budowanie listy mailingowej z określoną grupą docelową

 • bezpłatne szkolenia na początek

 • oferty z krótkim czasem na decyzję

 • zasada niedostępności (np. ograniczona ilość miejsc)

 • .. inne, o których pewnie jeszcze nie wiem


Robert Jurdzinski

...chciał bym ten kurs wykorzystać żeby stopniowo zwiększać sprzedaż, dowiedzieć się jakie techniki niewidzialnej sprzedaży mogę wykorzystać w mojej profesji. Jak pisać dobre oferty sprzedaży aby przykuć uwagę klientów, jakie formy reklamy wykorzystywać aby były skuteczne i wydawać możliwie najmniej początkowego kapitału.


Ewa Masłowska

wdrożenia zmian w firmie, to właśnie sekret Waszego szkolenia i na tym polega jego wartość. Gdybym je znała, nie potrzebowałabym przez całe lato sterczeć przy komputerze i z niecierpliwością czekać na odkrycie nowych sekretów.
Nie mniej pierwszym sposobem na wdrożenie jest gotowość do wprowadzenia zmian. Umysłowo i psychicznie jestem więc na nie przygotowana i - jeśli nie dam rady sama, przeszkolę ludzi, którzy pomogą mi to wprowadzić. Tak właśnie mam zamiar wykorzystać poprzednie szkolenie Piotra, gdyż nie mając czasu na opanowanie systemu - wymiękłam. Musze wiec poprosić kogoś, by zrobił to za mnie.

Zamierzam wdrożyć absolutnie wszystkie 26 punktów szkolenia i z żadnego nie zrezygnuję. Bardzo zależy mi na ustabilizowaniu wpływów ze sprzedaży, podwyższeniu wartości sprzedawanego produktu (usługi) w oczach klienta.


Ewa Paterczyk

Przede wszystkim zamierzam wykorzystać tę wiedzę do zwiększenia prezentacji zakończonych sprzedażą.Chcę wywołać w kliencie nieodparta chęć zakupu mojego kursu.Ta część po coraz lepszym starcie,nagle utknęła w martwym punkcie. Chcę wyrobić markę( ekspert) , aby klienci mogli i chcieli mnie polecać.


Tobiasz Pacholczak

W moim założeniu, to czego się dowiem na szkoleniu ma rozwijać moje umiejętności sprzedaży i promowania produktów e-biznesowych. Chcę się cały czas rozwijać w tym kierunku by być jak najlepszym i by później zdobytą wiedzę mógł przekazać innym. Budować sobie przychód pasywny i osiągnąć wolność finansową w jak najkrótszym czasie.


Barbara Michalak

Wiedzę uzyskaną na szkoleniu pragnę wykorzystać do zbudowania listy klientów, do zdobycia zaufania klientów, do wypromowania moich produktów, a następnie do utrzymania moich klientów oraz zdobywania nowych. Chcę się dowiedzieć jak sprzedawać, jakie techniki stosować aby zadowolenie klientów i moje oraz zysk netto były największe. Myślę, że wiedza będzie przydatna również w codziennych relacjach z ludźmi, pokaże jak mówić aby dynamicznie zainteresować jak największą liczbę ludzi, którzy potencjalnie są zainteresowani omawianym tematem.
No cóż, myślę, że stosowanie niewidzialnych technik sprzedaży przełoży się również na moje życie pozazawodowe.


 1. Gawryluk
  1. Zamierzam dać moim ludziom potężne narzędzie do pracy.

  2. Zamierzam dalej zwiększać zyski z aktualnej działalności.

  3. Zamierzam wkrótce wprowadzić nowy produkt na rynek.

  4. Zamierzam dopracować wizerunek firmy na rynku...

  ...a trochę później, zamierzam przyjrzeć się Waszej ofercie dla dużych firm ;)

Marcin Kozłowski

Od szkolenia oczekuje także wielu informacji które w póżniejszym czasie przyczynią się do zatrzymania potencjalnego klienta na mojej stronie jak najdłużej,a także nie pozwolą mu odejść bez wykonania akcji kupna.
Stworzenie oferty i produktu któremu nie może się oprzeć moja grupa docelowa. Skuteczność zakupu produktu dla zarejestrowanych klientów 90 %.To mój cel.


Romuald Sąsiadek

Dzięki twojemu darmowemu szkoleniu zdobędę wiedzę i umiejętności które wykorzystam do zbudowania własnej działalności gospodarczej, która przyniesie mi dochód na tak wysokim poziomie bym mógł brać udział w szkoleniach które już dzisiaj mnie bardzo interesują ale nie mam jeszcze pieniędzy by brać w nich udziału.


Mateusz Kowalski

Zapoznanie się z "Niewidzialnymi technikami sprzedaży" z pewnością bardzo by mi pomogło w rozwinięciu swojego e-biznesu. Jest to bardzo atrakcyjna, droga wiedza, a teraz przydarza mi się taka okazja. Nie zamierzam jej zmarnować.


Mirosław Matlęga

Po Waszym szkoleniu chciałbym uzyskać:

- stałe grono klientów ( z wykorzystaniem niewidzialnych technik sprzedaży ),

- portfel zamówień na okres minimum 6 miesięcy,

- stały wzrost dochodów z prowadzonej działalności przy założeniu, że nie będę startować w publicznych przetargach (z jakich powodów - domyślcie się sami, jesteście przecież bardzo inteligentni ...),

 • pozyskiwać interesujące, rozwijające tematy do opracowania.


Lucjan Morawski

Wiedza, którą oferuje to szkolenie jest brakującym elementem w kilku obszarach działalności które prowadzę/zamierzam rozwinąć.

W jednej z nich szczególnie potrzebuje nauczyć się
zdobywać klientów i budować swój wizerunek.

W drugiej
znajdować sponsorów i skutecznie organizować sukcesywne eventy.

W trzeciej
podnieść znaczenie firmy i rozwinąć jej marketing od strony internetu.

I nigdy nie wiadomo w ilu jeszcze sprawach szkolenie, które organizujesz w przyszłości może mi pomóc.


Marek Niesiołkowski

Dzięki szkoleniu mam nadzeję na poprawienie wyników sprzedaży o co najmniej 30%, podniesienie skuteczności handlowców i szybsze domykanie sprzedaży z większym zyskiem.

Chciałbym także poprawić techniki reklamy, mniej pracować a osiągać znacznie lepsze wyniki finansowe i budować odpowiednie relacje z klientami.


Miłosz Mazurek

Uważam, że taki kurs jest czymś co mi potrzeba, aby przy wykorzystaniu nowych metod osiągnąć:
- wzrost ilości odwiedzin i konwersji strony
- co za tym idzie zwiększenie ilości klientów, a najbardziej mi zależy na tych stałych i polecających mnie znajomym
- znaczny wzrost przychodów (w wartościach nawet kilkuset % w ciągu roku) - uważam, że w moim przypadku będzie to możliwe przy zastosowaniu poznanych metod, gdyż wciąż mam dużą ilość niewykorzystanych mocy przerobowych
- stałe zwiększanie zysku z działalności, w tym wygenerowanie źródła pasywnego dochodu w firmie - wiedza z kursu z pewnością pomoże mi w osiągnięciu tego w odniesieniu do nowego produktu, który zamierzam wprowadzić na rynek
- dużą znajomość marki i produktu, oraz stworzyć powszechne pożądanie na mój produkt
- sukces w pozyskaniu klientów hurtowych, którzy będą dystrybutorami wyrobów mojej firmy w całym kraju
- w ciągu kilku lat planuję przekształcić się w spółkę akcyjną, oraz stać się znaną firmą w kraju i debiutować na giełdzie.


Magdalena Czerniewska-Wszelaki

Założenia kursu prezentowanego przez Pana Dariusz i Pana Piotra pokrywają sie 100 % z tym co mnie aktualnie interesuje.Umiejętności sprzedawania tego CO KILENT CHCE, w sposób nienachalny, a SKUTECZNY oraz MĄDRE I EFEKTYWNE wykorzystywanie w tym celu marketingu jest moim zdaniem, podstawą prowadzenia małej (i średniej) firmy .Chciałabym nauczyć się tak prowadzić swoja firmę, by prowadzenie jej było dalekie od "szarpaniny w martwym punkcie" jakią nie raz można zaobserwować. Chciałabym oferować klientowi WARTOŚCIOWY PRODUKT w ATRAKCYJNEJ DLA NIEGO OFERCIE ,a tego mam nadzieję nauczyć się od Pana Dariusza i Pana Piotra.


malgorzata stradowska

Jestem przekonana, ze dowiem sie tego na Panstwa kursie, ktory pozwoli mi rozwiac szereg moich watpliwosci. Serdecznie dziekuje za udostepnienie mi tej mozliwosci.


Robert Świerk

Wiem, że szkolenie się w zakresie technik sprzedaży jest dla mnie bardzo istotne, tym bardziej, że mam zamiar sprzedawać moje usługi drożej i bardziej wymagającemu klientowi.

Wierzę, że szkolenie to przyniesie mi korzyści w osiągnięciu ww. celów.


Remigiusz Stanisławek

To jak chcę wykorzystać wiedzę ze szkolenia można ująć w jednym zdaniu: przekuć nasz największy problem (bycia pionierem) na nasz największy atut oraz zrealizować cele naszego biznes planu.
Czego oczekuję po szkoleniu?
Przede wszystkim wiedzy praktycznej (którą na dotychczasowych szkoleniach Piotra pozyskiwałem). A w szczególności:

 1. sposobów rozwiązania naszych obecnych problemów (podanych powyżej),

 2. ciekawych Case Study dzięki którym wypracujemy nowe usługi umożliwiające korzystanie z naszych usług także osobom bez dostępu do Internetu,

 3. w jaki sposób nie pozostawać anonimowym dla naszych klientów - jak w biznesie wirtualnym organizować spotkania osobiste z użytkownikami oraz przyszłymi klientami aby pomagać w inwestowaniu jeszcze skuteczniej,

 4. jak skutecznie budować listę przyszłych klientów oraz tworzyć maksymalnie skuteczne oferty oraz akcje promocyjne,

 5. praktycznych porad jak utrzymać ciągłe zainteresowanie mediów naszym przedsięwzięciem.


F. Na co przełoży się zdobyta wiedza?

Wiedza zdobyta na szkoleniu przełoży się oczywiście pośrednio na zwiększenie zysków z działalności portalu.

A to jest niezbędne dla realizowania celów naszego biznes planu, w tym:

 1. wykonania planu finansowego,

 2. wprowadzania nowych funkcjonalności,

 3. działań marketingowych,

 4. rozpoznania zagranicznych rynków inwestowania i ekspansji na te rynki.


Mateusz Zych

Nie będę owijał w bawełnę - szybko, krótko i na temat ;) Ostatnio słuchałem Wasz wywiad odnośnie NTS. Zaciekawiło mnie to. Zamierzam założyć własną działalność gospodarczą i uważam, że wiadomości związane z NTS mogą być BARDZO pomocne przy prowadzeniu własnego biznesu.


Sebastian Cirocki

Dziękuje Darku i Piotrze za szkolenia z cyklu Niewidzialne Techniki Sprzedaży.

Wg mnie w dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym i skutecznym żeby utrzymać się na rynku. Pragnę cały czas poszerzać moją wiedzę, żeby móc dostosować się do pojawiających zmian. Mam nadzieje, że dzięki tej wiedzy sprzedaż wystrzeli na orbitę a klienci będą mieli szeroki uśmiech na myśl spotkania ze mną Szeroki uśmiech


Grzegorz Figoń

Dzięki szkoleniu:
- poznam sposób na zdobycie nowych klientów dla portalu,
- wyodrębnię grupę klientów kluczowych, dla których opracuję specjalny plan obsługi i sprzedaży tak, by zatrzymać ich na długie lata,
- dowiem się jak podnieść skuteczność konwersji klientów korzystających z bezpłatnych na płatne usługi,
- podniosę poziom korzyści z oferowanych przez portal usług.

Myślę, że lista korzyści będzie dłuższa.


firma ELEKTRONICZNE CENTRUM HANDLOWE AnnMarket Anna Podgórska

Chcę budować doskonałe, długoterminowe relacje z klientami. Nabrać większej odwagi przy sprzedaży produktów, które są doskonałej jakości i z których sama korzystam, będąc w pełni zadowolona. Chcę etycznie budować swoją markę. Co miesiąc zwiększać sprzedaż o 25-30%. I dzięki umiejętności sprzedaży osiągnąć w ciągu 5 lat wolność finansową.

P.S. Dziś postanowiłam, że znajdę w internecie kurs lub szkolenie dotyczące sprzedaży, otwieram pocztę a tam jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki e-mail od Piotra Majewskiego z tą fantastyczną propozycją. Wielkie, wielkie dzięki.


firma GODO Darek Gnatek

Moim skromnym zdaniem - wiedza, jaką mogę uzyskać z tego szkolenia jest o wiele więcej warta niż klasyczne kursy za o wiele większe pieniądze. Nie napotkałem dotychczas firm czy ludzi, którzy od strony praktycznej pokazują techniki sprzedażowe, i bynajmniej nie jest to teoria tylko wiedza wykuta w ogniu praktyki.

Dlatego uważam, że jest bardzo wartościowa, zamierzam wszystkie techniki wykorzystać w swojej działalności internetowej. Bo nie ma chyba nic ważniejszego od praktycznych metod sprzedażowych, przecież sprzedajemy się na każdym kroku. Sprzedajemy produkty, usługi czy nasze umiejętności, więc uważam, że wiedzę z tego szkolenia można wykorzystać w wielu dziedzinach życia.


Zbigniew Buczkowski

Niedługo bo od 1 Lipca startuje moja strona z programem partnerskim i te 4 godziny dodatkowej wiedzy pomogą mi w znalezieniu maksymalnie najlepszego sposobu dla rozwinięcia się mojego e-biznesu. Sprzedażą swoich usług, swojej wiedzy, i metod pozyskania jak największej liczby potencjalnych klientów. Jestem pewny że ten kurs jeszcze bardziej przybliży mnie do celu jaki sobie obrałem. Może dzięki tym kilku godzinom kursu zobaczę braki w mojej stronie zanim wejdę z nią naprzeciw klientom.


Sławomir Jędrzejczak

Do tej pory nie stosowałem żadnych niewidzialnych technik sprzedaży,bo nie wiedziałem,że takie istnieją.
Mimo,że prowadzę firmę od 10 lat.
Poznane techniki sprzedaży umożliwią mi :
- pozyskanie nowych lojalnych klientów
- zbudowanie listy adresowej moich klientów
- tworzenie profesjonalnych ofert sprzedających moje usługi
- pozyskanie klientów korporacyjnych
- systematyczne zwiększanie sprzedaży
- zbudowanie strategii sprzedażowej


Piotr Gdaniec

Prowadzę od 9 miesięcy własny sklep internetowy, zaczynałem od sprzedaży na Allegro, od tamtego czasu wiele sie nauczyłem i wiem, jak wazne jest doświadczenie i ciągłe zdobywanie wiedzy. Większość swojej wiedzy o biznesie zdobyłem przez Internet, m.in. z portalu "Czas na ebiznes". Bardzo cenię sobie tego typu przedsięwzięcia, mam świadomość, ile dzięki nim osiągnąłem. Cały czas wprowadzam jakieś innowacje, wykorzystuję nowe możliwosci jakie daje Internet, a jest ich coraz więcej. Jedną z nich jest to szkolenie - jego przegapienie byłoby nierozsądne, gdyż wiem, że pomoże mi w realizacji moich celów.


Daria Jelińska

Wiedza uzyskana na szkoleniu „Niewidzialne Techniki Sprzedaży” pomoże mi przede wszystkim w planowaniu długofalowej strategii w stosunku do klientów, własciwej ich obslugi w perspektywie długoterminowej.


Eli Obara

chciałabym otworzyć swój własny salon piękności. Ponieważ będą to dla mnie początki w prowadzeniu własnej firmy, bardzo przydatna będzie dla mnie wiedza z zakresu niewidzialnych technik sprzedaży. Od zawsze marzyła mi się własna firma. Wiem również, że początki są zawsze trudne, a dodatkowa wiedza pozwoliłaby mi spełnić swoje marzenie, a przy tym osiągnąć sukces.


Marcin Godlewski

Jestem w trakcie otwierania własnej strony internetowej z programem partnerskim i zdobytą wiedzę chciałbym wykorzystać na udoskonalenie tego programu co z pewnością z czasem przełoży się na wyższe zarobki. Jednocześnie prowadzę działalność gospodarczą gdzie głównie sprzedaje produkty finansowe tak więc i tutaj powinny mi się techniki niewidzialnej sprzedaży przydać Uśmiech

Co mogę wykorzystać? Myślę przede wszystkim o zdobywaniu nowych klientów i doskonalenie usług. Lepiej tworzyć oferty reklamowe, prowokować klientów do polecenia moich usług itp.


Robert Czartoryski

Dysponuję ilością ok. 1500 adresów email swoich klientów, którę pragnę właściwie wykorzystać.
Mam jeszcze kilka pomysłów mających pomóc mi pozyskać mowych klientów i dlatego chcę to zrobić efektywnie, a zdobyta wiedza z NTS będzie tutaj moją tajną bronią.

Uczestniczyłem przez te lata w bardzo wielu szkoleniach i wiem, że czasem wystarczy jedna idea, jedno zdanie, które zmienia całkowicie spojrzenie na dane zagadnienie. Dlatego tak szczególnie cenię sobie szkolenie prowadzone przez praktyków, który zajmują się tym na codzień.


Zbigniew Skępski

chcę skorzystać z tego szkolenia bo przyda mi się do dalszego rozwoju przy pracy z internetem prowadzę sklep nexto ale nie mam wyników i myślę że dzięki temu mogę się rozwinąć także przy promocji platformy Piotra swoją przyszłość wiążę z praćą z internetem


Agnieszka Karpinska

Co zrobię z ta wiedza?

1.Zdobędę bazę klientów,którzy zawsze będą do mojej firmy powracali.A nie przechodzili do konkurencji

2. Zwiększając zyski mogę stworzyć ,nowe miejsca pracy.

3.Firma wreszcie zacznie przynosić dochody lepsze niż normalne.Co bardzo poprawi mi humorPuszczenie oczka

4.Ja,będę mogła zająć sie innymi rzeczami ,niż śledzeniem konkurencji,bo zawsze będę krok do przodu .


Martin Kiss

Nie chce skorzystac z tego atrakcyjnego kursu bo jest "fajny" i taki na czasie. Nie chce uzyskac calej poteznej wiedzy i praktycznych rozwiazan ktore sa tym kursem tylko aby myslec ze to wszystko, co moze byc i teraz moge juz "nic nie robic". Nie chce uczestniczyc w tym tylko po to aby byc, posluchac, powiedzec no tak:jak ja moglem zyc wczesniej nie robiac tego czego sie teraz dowiedzialem i ... tylko tak mowic. Dzieki temu chce wzmocnic swoje umiejetnosci do stopnia w ktorym bede wkoncu czul sie calkowicie pewny co robie, nie tracac przy tym potrzebnych pieniedzy. "Przyciagac" swobodnie ludzi, ktorzy z przyjemnoscia zacznac ode mnie kupowac wiecej i czesciej w atmosferze przyjaciel-przyjaciel. Aby faktycznie moc mniej pracowac a wiecej ROBIC to co przyniesie jeszcze wiecej zyskow i rownoczesnie polepszac wiezi ze stalymi klientami jak i nawiazywac nowe kontakty. I chyba najwazniejsze, stac sie rozpoznawany, tworzac, minimalnym kosztem, maksymalnie skuteczne reklamy, bo wkoncu nawet najwieksze marki kiedys byly male i gdyby nie mialy dobrej reklamy byc moze dalej bylyby male a nasze zycie zupelnie inne.


Krzysztof Wilkosz

Od pewnego czasu z dużym zainteresowaniem śledzę tematy związane z e-biznesem, który próbuję łączyć z moją działalnością, a również poszerzyć o działalność w internecie.
Jednak, żeby to uzyskać i w jak najwyższej formie trzeba wiedzy, która właśnie w taki sposób mi to umożliwi.
Dlatego wiedza z technik sprzedaży będzie dla mnie czynnikiem do uzyskania tych celów, które sobie postawiłem.


Radek Szafron

Mam nadzieję, że wiedzę którą uda mi się zdobyć wykorzystam tak dobrze jak autor tego artykułu zrobił to teraz Uśmiech Jako początkujący przedsiębiorca doskonale zdaję sobie sprawę, że mnóstwo technik sprzedaży jest dla mnie jeszcze niewidocznych i wiem, że początkowy etap działalności jest bardzo ważny. Dlatego bardzo się cieszę, że trafiłem w to miejsce mając nadzieję, że dowiem się czegoś co pozwoli mi zwiększyć sprzedaż zyskując jednocześnie zaufanie oraz sympatię kupujących, ponieważ myślę że pozyskanie klienta jest ważniejsze od jednorazowej sprzedaży. Ciekawe czy mnie wylosuje ten Wasz algorytm


Jolanta Pruchnicka

Liczę że udział w tym szkoleniu pozwoli mi odpowiedzieć na następujące pytania i pomóc osiągnąć następujące cele
1/ zyskać nowych klientów .
2/ zatrzymać tych którzy już skorzystali z naszej oferty ( stosując różne metody promocji w zależności od profilu naszej działalności . Mam tu na myśli reklamę " szytą na miarę klienta" )
3/ być krok przed konkurencją , mieć mnóstwo pomysłów które z powodzeniem wdrażamy w życie. Sami wiemy że jest to coraz trudniejsze i osiągnięcie prawdziwego sukcesu zawodowego , który zapewni nam stabilne życie jest sporym wyzwaniem .
4/ ustalać ceny , aby nie wyjść na zero,ale przy tym generować zyski( cena optymalna w praktyce )
5/ znaleźć swoją niszę rynkową coś w czym naprawdę jestem dobra i robić to z prawdziwą pasją , entuzjazmem i zaangażowaniem mimo upływu lat . Problemem wielu osób jest totalny brak zaangażowania i bardzo słaba motywacja i brak inspiracji .Taki słomiany zapał naprawdę nie wróży dobrze na przyszłość. Dlatego tyle firm upada

Mam nadzieję że ucząc się od najlepszych będę miała okazję wykorzystać moją wiedzę w praktyce.


firma Avallon

Co zrobię z ta wiedzą? Wykorzystam, sprawdzając eksperymentując i bawiąc się tymi możliwościami. wykorzystam w tym co robię, np. zastanawia mnie jak można np. wykorzystać te techniki i to podejście w projektowaniu user expirience. Oczywiście do pozyskiwania klientów na to co robię. jednak najbardziej fascynuje mnie możliwość poznania nowej wiedzy i eksperymentowania możliwościami jakie daje.


Maria Połaniecka

" w instrukcji" kurs zapewnia zdobycie takich umiejętności a ja bardzo bym chciała nie tylko je znać ale umieć skutecznie stosować w firmie, dla której pracuje. Taki byłby cel mojego uczestnictwa w kursie.


Ewa Rembikowska

Tytuł kursu jest fascynujący. Czy to magia? Czy to tylko piękne opakowanie? Chcę to sprawdzić. Jeśli przy okazji zdobędę wiedzę, której nie mają inni i nauczę się ją stosować w praktyce, to powiem, że warto było odbierać dzisiaj maile. Jeśli ta wiedza stanie się fundamentem, na którym zbuduję swoją niezależność finansową, to nic lepszego nie mogło mnie dzisiaj spotkać.


Stanisław Cieślicki

Zdobytą na kursie wiedzę chcę przekuć na działanie, na kasę tak by kupić/wybudować domek pod lasem, z Toyotą Landcruiser w garażu, i by mojej rodzinie nie zabrakło środków, i nie chcę "dorobić" się wczesnego zawału serca nieustannie drżąc o spłacanie wieloletniego kredytu...
Zajmuję się grafiką, stronami www i informatyką - właśnie wdrożyłem na swoje własne potrzeby SugarCRM - chciałbym by moi klienci uważali mnie za wyrocznię, by chętnie wracali i by nie ociągali się z płaceniem tyle ile zażądam, by ufali mi bezgranicznie ("w zakresie obowiązków służbowych"), by byli zadowoleni z tego że mogę dla nich pracować, i by byli zadowoleni z tego co dla nich zrobiłem.


Kamila Jaworska

Handlu i zarządzania uczę się pomagając prowadzić rodzinną firmę. Chciałabym poznać NTS by móc je wykorzystywać rozwijając rodzinny biznes. Obecnie poszerzam ofertę o sprzedaż na aukcjach internetowych i dążę do założenia sklepu internetowego. Mam nadzieję, że będę mogła uczestniczyć w tym szkoleniu, bo dzięki niemu udoskonalę zarządzanie i sprzedaż w firmie co pozwoli utrzymać ją na bardzo konkurencyjnym rynku. Dowiem się jak uskutecznić reklamę i sprawić by klient nie tylko chciał wejść do naszego sklepu ale również dokonać zakupu i być z niego zadowolonym. A wiadomo, że zadowolony klient jest bardzą dobrą reklamą dla firmy. Zakłądając e-biznes chciałabym wykorzystać te techniki by dzięki skutecznej reklamie przyciągnąć nowych klientów i zwiększać zyski ze sprzedaży i rentowność firmy.


Ale to wszsytko to tylko plany... a tak naprawdę mam nadzieję ze uczestnictwo w tym szkoleniu "zapali mi lampkę w głowie", że dzięki niemu zrodzi się jakiś pomysł na dobry biznes. A pozniej dzięki tym techniką będę skutecznie osiągać zamierzone cele. Uśmiech))


Ryszard Musiał

Może zacznę troche filozoficznie ,ale prawdziwie.Świat się zmienia. Sposoby pozyskiwania klientów,sposoby sprzedaży również. Aby sprostać "nowemu"trzeba to nowe poznać.

Gdzie ? U Tych którzy to umieją, czyli u Piotra i Dariusza.A możliwość darmowego dostępu do tej wiedzy dodatkowo przemawia za.

Gdzie tą wiedzę wykorzystam.?

Po pierwsze.Przystąpiłem do swietnego programu partnerskiego zbudowanego na sprzedaży programów inwestycyjnych o nazwie "Projekt 2cc"-inaczej koncepcja 2 klientów,który zapewnia bardzo dobry(dobry to mało -rewelacyjny) dochód pasywny.A będzie on tym większy im więcej pozyskam do niego osób.Interesuje mnie również przystapienie do innych ciekawych programów partnerskich.

Po drugie.Moja dotychczasowa działalnośc czyli usługi finansowo -ubezpieczeniowe włącznie z "pakietem ochrony prawnej" tez stanie przed szansą dotarcia do tych klientów , do których obecnie nie mam szans dotrzeć,na których przestały oddziaływać tradycyjne formy reklamy.


Janusz Lenkiewicz

Jeśli chodzi o wykorzystanie wiedzy zdobytej na kursie to myślę, po twoich wcześniejszych krótkich szkoleniach tutaj, że to szkolenie pozwoli mi ulepszyć strategię działania i docierania do nowych grup klientów, myślę tu o klientach detalicznych i małych oraz klientów korporacyjnych. Zdałem sobie sprawę, słuchając Ciebie Darku, że jest to proces na który masz skuteczny patent i już zacząłem inaczej działać po tych kilku wirtualnych spotkaniach z Tobą. Co jeszcze chciałbym: budować dobre relacje z klientami i zająć jakąś część rynku. Prowadzę własną działalność od niedawna - myślę, że szkolenie Twoje pomoże mi robić to skuteczniej. Działać na rynku na którym już działam - przygotowywać lepsze oferty i jeszcze bardziej dbać o swoich klientów. W Twoich szkoleniach jest też to coś mocno motywującego i liczę na to nadal...


Tomasz Kamieński

Gdy przeczytałem ofertę, wiedziałem, że jest to wymarzone szkolenie dla mnie, ponieważ po jego ukończeniu moje życie zmieni się zasadniczo. Każdy człowiek jest sprzedawcą, czy tego chce czy też nie, bowiem sprzedaje się nie tylko produkty, usługi ale przede wszystkim samego siebie. Zanim (ponownie) założę swoją firmę, chcę zostać perfekcyjnym sprzedawcą pracując na etacie gdzie wykorzystam zdobytą wiedzę. W ten sposób wiedza połączy się z praktyką, co upewni mnie, że nadszedł już czas na biznes.


Amadeusz Łacwik

Niniejszy kurs pozwalam sobie zakwalifikować jako stworzony dla mnie. Jestem właścicielem dużego serwisu pomogającego w budowaniu stron www. Można w skrócie napisać wortalu dla webmasterów. Jednak głównym źródłem mojego dochodu nie są reklamy a sprzedaż skryptów i usłóg. Sprzedaż często za pomocą premium sms - ma dość masowy charakter. Każda technika sprzedaży wpływa w niesamowicie wyraźny sposób na statystyki sprzedaży. Szkolenie to na pewno zainspiruje mnie do szukania nowych sposobów, a za pewne już po kilku dniach zdobędę informacje, które sprawdziły się najlepiej ! Pierwsze 4h za darmo ? Płacę w ciemno za całe 18 jeśli to tylko możliwe.


Dariusz Bogacki

uruchomiliśmy w kwietniu z Przyjaciółką agencję pośrednictwa pracy, która oferuje również szereg szkoleń. Chciałbym, aby klienci zaczęli rozpoznawać naszą nową markę, żeby korzystali z jak największej liczby usług i szkoleń, żeby wracali. Próbuję wdrożyć program partnerski, ale wolałbym wiedzieć jeszcze nieco więcej na ten temat przed jego startem. Liczę również na podpowiedź Piotra, co do wyboru softu do PP. Chciałbym dzielić się spostrzeżeniami z wdrażania kolejnych Niewidzialnych technik sprzedaży, aby móc korygować z Twoją pomocą ich działanie i wdrażać kolejne.
Zdaję sobie sprawę, że tutaj potrzebna jest Twoja pomoc. Dziękuję za szkolenie, które jest nam potrzebne, właśnie teraz, kiedy mamy mały dołek po starcie firmy i opór klientów wobec naszych cen za usługi.


Witold Zieliński

Jestem fizykiem i od lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i ich zastosowań. Nie dają mi one jednak zadowalającego dochodu. Chciałbym rozszerzyć moją ofertę na korepetycje i kursy internetowe, może wydać jakieś e-booki. Chciałbym wykorzystać to szkolenie do pozyskania dużej liczby chętnych dla mojej oferty i uzyskanie nareszcie przyzwoitego dochodu.


Anna Ciechanowska

W mojej firmie mamy problemy z dużą sezonowością zakupów klientów. Do tego dochodzi konkurencja, która czasami stosuje nie do końca uczciwe metody i psuje rynek przez obniżanie cen poniżej opłacalności. Dlatego mam nadzieję, że w szkoleniu niewidzialne techniki sprzedaży znajdę odpowiednie antidotum na nasze sprzedażowe bolączki. Chcę przetestować Wasze porady i zobaczyć jak to wpłynie na podniesienie rentowności firmy.


Andrzej Ostromecki

Dzięki temu kursowi dowiem się co jeszcze mogę zrobić i jak to zrobić .


Bogusław Nowak

Chciałbym wiedzę z tego kursu wykorzystać do podniesienia jakości mojej strony. W planach mam otwarcie księgarni internetowej, więc chcę się nauczyć jak ją promować i jak zwiększać sprzedaż. Poza tym uważam, że wiedzy nigdy za dużo, a to co wyniosę z tego szkolenia na pewno w którymś momencie się przyda.


Krzysztof Król

Zdobytą wiedzę mam zamiar wykorzystać na 2 sposoby.

1. Do sprzedaży za pośrednictwem programu partnerskiego bollywoodzkich przebojów filmowych z prawem wyłączności na Polskę.

2. Do sprzedaży artykułów hodowlano-rolniczych za pomocą programu partnerskiego

Oba przypadki są nowatorskim pomysłem o dużym potencjale finansowym i wymagają starannie przemyślanych działań.


Władysław Śliwiński

Chciałbym wykorzystać wiedzę z zakresu niewidzialnych technik sprzedaży w mojej firmie.Zajmuję się sprzedażą techniki dla rolnictwa i w mojej pracy jest wymagany ciągły kontakt z klientem,który jest bardzo wymagający.Myślę,że każda wiedza jest pomocna w tym działaniu i dlatego mam nadzieję,że wykorzystując wiadomości nt. niewidzialnych technik sprzedaży uda mi się odnosić większe sukcesy.


Barbara Niesułkowska

Dla mnie jest to nowa bardzo wartościowa informacja ,która muszę wdrożyc w mój biznes.

Moje działanie do tej pory było chaotyczne i bez wytyczonego celu.

Wybiorę zogromu wiedzy jaką przekazujesz , wszstko co mogę zastosować w mojej dzialalności

Teraz nie mogę robić nic chaotycznie , więc na początku słucham , notuje i po głębokim

przemyśleniu zacznę od nowa tworzyć , zamykając jakby tamten czas.


Ewelina Jakubiak

Po Pana szkoleniach mam kolejną porcję super wiedzy i motywacji na kolejny krok że poprostu siadam i robię aż nieskończę!


Tomek Kin

Zaczynam prowadzić swój biznes internetowy na poważniejszą niż dotychczas skalę i zdobytą kolejną wiedzę chcę wykorzystać do jego rozwoju. Wiem już trochę na temat e-biznesu i marketingu, ale mam mam nadzieję, że z tego szkolenia wyniosę jeszcze więcej rzeczy. Przede wszystkim wiedzę praktyczną, którą najbardziej cenię.

Cieszy mnie Darku, że postanowiłeś zwrócić swoje działania w kierunku małych firm, bo dotychczas pracowałeś raczej z wielkimi korporacjami. Taka zmiana na pewno wpłynie pozytywnie również na Twój rozwój i sprowadzi nowe pomysły do Twojej głowy...


Jurek Jędrys

Po kilkunastu latach prowadzenia księgarni stacjonarnej i internetowej mam chęć rozpocząć coś zupełnie nowego, a co? Mam nadzieję pomysł znaleźć na tym szkoleniu.


Anna Manowska

Muszę rozwinąć pilnie swój biznes. Przede wszystkim chcę wyjść do nowych klientów ze swoją oferta. Piszę dobre scenariusze szkoleń elearningowych. To ważny element procesu tworzenia szkoleń. Obracam się jednak wciąż w tym samym kręgu odbiorców. Chcę to zmienić. Do tej pory o tym tylko myślałam, teraz zamierzam wprowadzić to w czyn.


Barbara Matysek

Bardzo liczę na to, że prezentowana w szkoleniu wiedza będą dotyczyła głównie małych firm.


arek Zielazny

W najbliższym czasie planuję otworzyć biznes na bardzo konkurencyjnym rynku. Szczególnie ciężko jest handlować na takim rynku, tym bardziej, że mogę narzucić jedynie 10-15% marży. Muszę zalegalizować pewne produkty, co jest kosztem, ale aby móc sobie na to pozwolić, muszę osiągnąć dość dużą sprzedaż. Te techniki mogą mi pomóc w zdobyciu lokalnego rynku


Władysław Śliwiński

Chciałbym wykorzystać wykorzystać wiedzę z zakresu niewidzialnych technik sprzedaży do zwiększenia skuteczności sprzedaży w mojej firmie.Przychodzi nam konkurować na rynku z wieloma firmami zagranicznymi i czasami to jest trudne z powodu chociażby także niewystarczającej wiedzy marketingowej. Myślę,że poszerzenie wiedzy z tego zakresu powinno być bardzo pomocne.


Karol Wójcik

....Aż 99% kobiet oświadcza, że miały olbrzymie trudności z znalezieniem mnie, jak pisze w opiniach o mojej książce jedna z klientek „gdzie się pan ukrywał…”.

Myślę, że wiadomości z tego szkolenia pozwolą mi zrealizowa